Loading...
Vyrobeno v Německu
Perličky barevné duhové 80g - RUF

Perličky barevné duhové 80g - RUF

Perličky duhové barevné. Balení 80 g.
Skladem > 10 ks
U vás zítra 2.10.2026

68 Kč
85 Kč / 100g
ks
Zákaznická podpora
Potřebujete poradit?
Zavolat na telefon
800 100 998 Po-Pá: 8:00–16:00
Hodnocení našeho obchodu (celkem 5 237 recenzí)
100 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
98 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
Ján B.
Děkujeme. Nákup byl v pořádku.
★ ★ ★ ★ ★
+ Rychlé vyřízení objednávky.
★ ★ ★ ★ ★
Petra M.
Spokojenost,vše v pořádku, dorazilo v daný termín.

S tímto barevným máčkem existuje mnoho možností zdobení, jako je okraj dortu nebo zdobení cukroví. Baleno v praktickém kontejnerovém podavači.

Hmotnost

Balení obsahuje: 80 g

Složení produktu

cukr, pšeničný škrob, glukózový sirup, barviva (E 172, antokyany, kurkumin), kokosový olej, leštící látka včelí vosk, bílý a žlutý, barvivo potravinářský extrakt z červené řepy

Alergeny lepek, skořápkové plody, sója, vejce

Výživové hodnoty na 100g

Energetická hodnota kJ 1660 kJ
Energetická hodnota kcal 396,7 kcal
Tuky 0,5 g
    - z toho nasycené mastné kyseliny 0,3 g
Sacharidy 96 g
    - z toho cukry 72 g
Bílkoviny 0,5 g
Sůl 0 g

Země původu

Německo

Další informace

Barva mix
Výrobní společnost
RUF Lebensmittelwerk KG
Oldenburger Str. 1 Quakenbrück D-49610
info@ruf.eu
www.ruf.eu

Technické parametry

Kategorie: Perly, perličky, šupiny a kamínky
Cukrový máček
Výrobce RUF
EAN 4002809025112
Kód produktu 12511

Recenze

Pěkné barevné zdobení
100% klid na duši
hezké
Recenze pocházejí od zákazníků, kteří produkt zakoupili (označení „Ověřený zákazník“).
Starší recenze mohou být označeny jako „Neověřený zákazník“, protože v době jejich vložení nebylo možné nákup vždy ověřit.
V současnosti již může recenzi přidat pouze zákazník, který si produkt skutečně zakoupil na našem e-shopu.

Související produkty

Zlaté perličky 30g - Kovandovi

Zlaté perličky pro zdobení dortů, cukroví, zákusků a dalších cukrářských výrobků, 30g.

57 Kč
190 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Cukrové zdobení Královská růžová 80g - I LOVE CAKES

Cukrové zdobení královská růžová směs. Balení 80 g.

101 Kč
126.3 Kč / 100g

Skladem > 10 ks
Akce
- 21%
Cukrové perličky metalické levandulové 2mm 80g - I LOVE CAKES

Cukrové perličky metalické levandulové 2mm 80g - I LOVE CAKES

Cukrové perličky 2 mm levandulové metalické. Balení 80 g.
101 Kč
80 Kč
100 Kč / 100g

Skladem > 10 ks
Bestseller
Zdobení fotbal 90g 0651 - Happy Sprinkles

Zdobení fotbal 90g 0651 - Happy Sprinkles

Cukrové zdobení ve tvaru fotbalových míčů pro ozdobu dortů i cupcakes. Balení 70 g.

212 Kč
235.6 Kč / 100g

Skladem > 10 ks